Prispôsobiť si skúsenosti s online stretnutiami je teraz jednoduchšie ako kedykoľvek predtým s Clinicsoftware.com.

 
 

 

Vyžiadajte si vlastnú personalizovanú šablónu pozvánky

Tu je stručný prehľad výhod, ktoré získate vďaka funkcii videokonzultácie. Prispôsobte si šablóny schôdzok podľa svojich predstáv. Označte ho podľa svojej spoločnosti, témy stretnutia alebo dokonca podľa svojej osobnosti. Nastavenie osobnej šablóny znamená, že ľudia, ktorí sa k vám pridajú, sa s vami a vašou značkou zoznámia ešte pred vstupom na stretnutie.

 

 

 

 

Prispôsobte si zážitok zo stretnutia pomocou značkových e-mailov a textov

Umožnite rýchle prijatie vďaka funkciám schôdzí, ktoré uľahčujú začatie, pripojenie a spoluprácu na akomkoľvek zariadení.

 

 

Lepší bezplatný zvuk

Bezplatná služba Clinicsoftware.com sa hladko spája s funkciami, na ktoré sa spoliehate každý deň: zvuk, nahrávanie, plánovanie a diaľkové ovládanie. Vďaka bezplatnej telefonickej linke sa nikdy nemusíte obávať, že zákazník zaplatí účet za to, že sa dovolá na vašu schôdzku. Získate konkurenčné sadzby bez skrytých nákladov alebo poplatkov za prekročenie. Zabezpečenie je na podnikovej úrovni a nad svojím účtom máte nepretržitú administratívnu kontrolu. Tomu hovoríme byť svojím vlastným šéfom. 

 

 

 

Pripojte sa kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení

Služba Online Meetings poskytuje zjednodušené videokonferencie podnikovej úrovne z počítača a mobilu.

 

 

 

Plnohodnotné ovládanie hostiteľa

Vypínajte/odpájajte zvuk panelistov a propagujte účastníkov medzi panelistami, čím im poskytnete zvukové a obrazové možnosti na zlepšenie zapojenia. Umožnite internú a externú komunikáciu, pracovné stretnutia a školenia prostredníctvom jednej komunikačnej platformy.

 

 

 

 

Zdieľanie obrazovky jedným kliknutím

Ak je do procesu zapojené okamžité zdieľanie obrazovky Clinicsoftware.com, je jednoduché dosiahnuť, aby boli všetci na rovnakej strane. Keď začnete schôdzku, jednoducho stlačte tlačidlo "vysielať" a môžete začať. Je to tak jednoduché. A s funkciou Pass Presenter od Clinicsoftware.com môžete so svojím publikom komunikovať na ešte hlbšej úrovni. Spolupráca je efektívna, jednoduchá a bezproblémová - a nemusíte byť v rovnakej miestnosti.

 

 

 

Začnite dokonalé stretnutie s klientom.