BEZPEČNOSŤ

ClinicSoftware.com berie vaše súkromie a bezpečnosť údajov veľmi vážne. Zákon o ochrane údajov Registrované. Bezpečnostné certifikáty Https a šifrovanie všetkých pripojení. Plus dvojfaktorová autentifikácia Aplikácia; SMS; Hovor; Google Authenticator na ochranu a zabezpečenie.

Všetka komunikácia s našimi servermi je šifrovaná pomocou SSL/TLS (Transport Layer Security), dátové centrum sa nachádza v Canary Wharf v Londýne.
Dodržiavame najnovšie priemyselné normy a usmernenia na ochranu údajov našich zákazníkov pred neoprávneným prístupom.

Na zvýšenie bezpečnosti ponúkame aj možnosť používať dvojfaktorové overovanie,
Túto funkciu zavádzajú aj banky, ktoré vyžadujú, aby ste pri prihlasovaní do bankového účtu používali samostatné zariadenie, aplikáciu v telefóne alebo overenie pomocou SMS kódu.
Ak je aktivovaný, aj keď niekto ukradne vaše heslo, nemôže získať prístup k softvéru bez druhého mechanizmu overovania.

Dvojfaktorové overovanie implementujeme pomocou:

 • TOTP (Time-based One-time Password Algorithm) pomocou aplikácie Google Authenticator v telefóne, Táto metóda generuje každých 30 sekúnd jedinečný kód, ktorý je potrebné zadať pri prihlasovaní. Nastavenie je jednoduché, v softvéri pridajte metódu overovania TOTP a potom naskenujte kód QR pomocou mobilného telefónu z aplikácie Google Authenticator. Po dokončení nastavenia budete pri každom prihlásení do softvéru vyzvaní na zadanie 6-miestneho kódu, ktorý sa každých 30 sekúnd obnovuje z vášho telefónu do nášho softvéru, aby sa potvrdilo vaše prihlásenie. Táto metóda nevyžaduje pripojenie k internetu v telefóne.
 • Integrácia so službou Duo Security (duo.com): Duo Security je celosvetovým lídrom v oblasti riešení bezpečného prístupu, Ponúka komplexné bezpečnostné riešenie, ktoré umožňuje používateľom overovať sa pomocou:
  • Upozornenia Duo Push
  • Heslá Duo Mobile
  • Spätné telefonické volanie
  • Heslá SMS
  • Tokeny U2F (napr. Yubico)
  • Hardvérové žetóny

Môžete tiež nastaviť obmedzenia týkajúce sa operačných systémov, šifrovania diskov, manipulovaných zariadení (napr. rootnutých zariadení s Androidom alebo iPhonov/iPadov s prelomeným väzením), rozpoznávania odtlačkov prstov a ďalších.

Na zabezpečenie dostupnosti používame cloudové servery VPS od nášho poskytovateľa s najvyššími špecifikáciami, takže v prípade výpadku jedného virtuálneho servera budú vaše údaje okamžite prenesené na živý počítač bez prerušenia. Používame replikáciu databáz a denne zálohujeme databázy na samostatnom serveri.

PREČO ClinicSoftware.com?


 
 

Spojte body

"Clinic Software®.com je plne komplexný SaaS (softvér ako služba) v cloude vytvorený na pomoc spoločnostiam a podnikom založeným na stretnutiach akéhokoľvek odvetvia a veľkosti, ako sú kliniky, kúpele a salóny, s nástrojmi, ktoré pomáhajú zvyšovať predaj, šetriť čas a organizovať sa."

OPÝTAJTE SA SVOJE OTÁZKY