Urobme spolu krásne partnerstvo so skvelými odmenami

Partnerský program Clinic Software® .com vás odmení celým radom výhod, ktoré si môžete prispôsobiť vlastným obchodným cieľom.
Vytvorili sme ho preto, aby ste boli ešte úspešnejší - bez ohľadu na veľkosť vašej firmy a na to, čo pre vás znamená inovácia.

 

Prilákať nových klientov

Ako partner spoločnosti Clinic Software®.com bude vaša firma uvedená na našej webovej stránke so značkou a bude viditeľná pre tisíce potenciálnych nových klientov vašej firmy.

 

Pomôžte svojim zákazníkom získať platbu

Spoluprácou so spoločnosťou Clinic Software®.com budú môcť vaši zákazníci zvýšiť predaj, ušetriť čas a získať organizáciu zo Spojeného kráľovstva a zo zahraničia.

BECOME A PARTNER
 

Prečo spolupracovať s nami?

Clinic Software ®.com, ocenený ako najinovatívnejšie a najkomplexnejšie softvérové riešenie pre kliniky, salóny a kúpele, poskytuje celej vašej spoločnosti 360-stupňový prehľad o vašich zákazníkoch, termínoch a uľahčuje spoluprácu v rámci vašej organizácie, čím vám pomáha budovať silné vzťahy so zákazníkmi, aby ste mohli riadiť a rozvíjať svoje podnikanie bez problémov spojených s tradičnými poskytovateľmi a mať komplexné riešenie v cloude.

 

Rozšírte svoju zákaznícku základňu

Prilákajte viac nových potenciálnych zákazníkov a premeňte viac bezplatných skúšok na platiacich zákazníkov vo Veľkej Británii, ale aj na celom svete pomocou niekoľkých kliknutí pomocou nášho automatizovaného objednávacieho systému.

 

Zníženie odchodov

Udržte si viac existujúcich zákazníkov tým, že ich viac zaujmete svojím produktom a zároveň našim produktom, vďaka čomu bude mať zákazník väčšiu hodnotu za svoje peniaze.

 

Rozvíjať nové zdroje príjmov

Odporučte nám zákazníkov a môžete získať províziu z transakčných poplatkov za počiatočnú softvérovú licenciu, ale aj opakovanú mesačnú províziu.

 

Global reach Globálny dosah

Vaši zákazníci budú môcť používať softvér z ktorejkoľvek krajiny, kdekoľvek a kedykoľvek, bez toho, aby museli vykonávať akúkoľvek prácu navyše alebo strácať čas používaním ďalšieho softvéru.

 

Budete v dobrej spoločnosti, ktorá využíva našich partnerov a naše integrácie, aby ste získali ešte väčšiu hodnotu

 

Ďalšie odvetvia, ktoré môžu spolupracovať s ClinicSoftware.com:

Kliniky, salóny, kúpele, telocvične, kluby, tanec, inštruktori, členské kluby, reťazce, franšíza, účtovníctvo, riadenie podniku, nehnuteľnosti, rezervačné služby a mnoho ďalších...

 

Aký ste partner?

 

Integračný partner

Umožnite svojim zákazníkom dostávať platby z vášho softvéru, predávajte licencie a spracúvajte predajný program.

 

Obchodný partner

Odporučte zákazníkov na ClinicSoftware.com alebo s nami spustite spoločné marketingové kampane a podeľte sa o príjmy.

 

Partner pre implementáciu

Poskytovanie technických služieb na integráciu ClinicSoftware.com do systémov zákazníkov pomocou nášho API. 

 

Začnite spolupracovať ešte dnes a zmeňte svet

 

Ak si myslíte, že váš podnik môže mať prospech zo spolupráce s ClinicSoftware.com, kontaktujte nás - radi vám pomôžeme a poskytneme viac informácií.

 
CONTACT SALES
 

Začnite Rozvíjať Svoje Podnikanie Ešte Dnes

:

Pondelok: 8:30 – 18:00
Pondelok: 8:30 – 18:00
Streda: 8:30 – 18:00
Štvrtok: 8:30 – 18:00
Piatok: 8:30 – 18:00
Sobota: Zatvorené
Nedeľa: Zatvorené

 

Sme k dispozícii od Pondelka do Piatku od 9:00 do 18:00.

 

Začnime krásne partnerstvo

 
JOIN THE PROGRAMME