Naši Partneri


 
 

 

Toto sú naše aktuálne integrácie a partneri. Náš softvér každým dňom vylepšujeme tým, že existujúce funkcie posúvame na vyššiu úroveň, vytvárame nové funkcie a spolupracujeme s inými spoločnosťami, aby sme zabezpečili bezproblémový chod vášho podnikania.

 
 

Paypal

PayPal Holdings, Inc. je americká spoločnosť prevádzkujúca celosvetový systém online platieb, ktorý podporuje online prevody peňazí a slúži ako elektronická alternatíva tradičných papierových metód, ako sú šeky a peňažné poukážky.

 

Mailchimp

MailChimp je jednoduchý softvér na e-mailový marketing (EMS), ktorý vám poskytuje množstvo jednoduchých možností na navrhovanie, odosielanie a ukladanie šablón e-mailov.

 

Yubico

YubiKey je hardvérové autentizačné zariadenie vyrobené spoločnosťou Yubico, ktoré podporuje jednorazové heslá, šifrovanie a autentizáciu pomocou verejného kľúča a protokoly Universal 2nd Factor a FIDO2 vyvinuté organizáciou FIDO Alliance.

GoCardless

GoCardless je jednoduchý spôsob inkasa. Slúži už viac ako 30000 firmám a je ideálny na opakovanú fakturáciu a fakturáciu B2B.

Stripe

Stripe je technologická spoločnosť so sídlom v San Franciscu v Kalifornii. Jej softvér umožňuje jednotlivcom a podnikom uskutočňovať a prijímať platby cez internet. Spoločnosť Stripe poskytuje technickú a bankovú infraštruktúru a infraštruktúru na prevenciu podvodov potrebnú na prevádzku online platobných systémov.

Aweber

Aweber je ľahko použiteľný nástroj na e-mailový marketing a automatický odosielateľ.

Treatwell

Treatwell je spôsob, ako si rezervovať termíny na kadernícke a kozmetické procedúry. Prezrite si viac ako 10 000 salónov a kúpeľov, prečítajte si recenzie a rezervujte si dokonalé ošetrenie 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Duo

Spoločnosť Duo Security je dodávateľom cloudových služieb dvojfaktorového overovania.

Xero

Xero je technologická spoločnosť, ktorá ponúka cloudovú platformu účtovného softvéru pre malé a stredné podniky.

Braintree by PayPal

Braintree, divízia spoločnosti PayPal, je spoločnosť so sídlom v Chicagu, ktorá sa špecializuje na mobilné a webové platobné systémy pre spoločnosti elektronického obchodu. Spoločnosť bola prevzatá spoločnosťou PayPal 26. septembra 2013.

SurveyGizmo

SurveyGizmo je platforma na zber údajov na podnikovej úrovni, ktorá už viac ako desať rokov umožňuje prijímanie informovaných rozhodnutí. Spojením flexibilného, intuitívneho softvéru s priateľským, ľahko ovládateľným používateľským rozhraním vytvorila spoločnosť SurveyGizmo dokonalý nástroj na spracovanie údajov pre vás a celý váš tím.

Mandrill

Mandrill je transakčná e-mailová platforma. Je to výkonná doručovacia služba, ktorú možno použiť na personalizované e-maily typu jeden na jedného a na automatizované transakčné e-maily, ako je napríklad obnovenie hesla, potvrdenie objednávky a uvítacie správy.

PaymentSense

PaymentSense je poskytovateľ platobných služieb pre obchodníkov.Umožňuje vám možnosť používať čipové a pinové automaty.

Apple Store

App Store je digitálna distribučná platforma pre mobilné aplikácie v operačnom systéme iOS, ktorú vyvíja a spravuje spoločnosť Apple Inc. Obchod umožňuje používateľom prehľadávať a sťahovať aplikácie vyvinuté pomocou vývojárskej sady softvéru iOS od spoločnosti Apple.

Google Play

Google Play je digitálna distribučná služba, ktorú prevádzkuje a vyvíja spoločnosť Google LLC. Slúži ako oficiálny obchod s aplikáciami pre operačný systém Android a umožňuje používateľom prezerať a sťahovať aplikácie vyvinuté pomocou vývojárskej sady Android a publikované prostredníctvom spoločnosti Google.

Zapier

Zapier je spoločnosť a webová služba, ktorá umožňuje koncovým používateľom integrovať webové aplikácie, ktoré používajú.

Microsoft Azure

Spoločnosť Microsoft je popredným svetovým dodávateľom počítačového softvéru, hardvéru pre počítačové, mobilné a herné systémy a cloudových služieb. Sídlo spoločnosti Microsoft sa nachádza v Redmonde v štáte Washington a pobočky má vo viac ako 60 krajinách.

Office365

Office 365 je integrovaný súbor aplikácií a služieb, ktorý vám pomôže realizovať vaše nadšenie a rozvíjať vaše podnikanie. Ponúka aj možnosť odosielať šifrované e-maily.

Google Analytics

Pomocou služby Google Analytics môžete merať návratnosť investícií do reklamy, sledovať Flash, videá, sociálne siete a mnohé ďalšie.

Google Maps

Mapy Google sú webová mapová služba vyvinutá spoločnosťou Google. Ponúka satelitné snímky, letecké fotografie a mapy ulíc. Pomocou pokynov Get Here môžete ľahšie nájsť svoju firmu.

Autentifikátor Google

Google Authenticator je softvérový autentifikátor, ktorý implementuje služby dvojfázového overovania pomocou algoritmu jednorazového hesla založeného na čase a algoritmu jednorazového hesla založeného na HMAC na overovanie používateľov mobilných aplikácií od spoločnosti Google.