PREČO ClinicSoftware.com?


 
 

 
Spojte body


"Clinic Software®.com je plne komplexný SaaS (softvér ako služba) v cloude vytvorený na pomoc spoločnostiam a podnikom založeným na stretnutiach akéhokoľvek odvetvia a veľkosti, ako sú kliniky, kúpele a salóny, s nástrojmi, ktoré pomáhajú zvyšovať predaj, šetriť čas a organizovať sa." 

VYBRAŤ KLIENTOV


 
 

Skinsmiths

"Predložia svoje odporúčania a vy budete diskutovať o tom, ako to vyzerá, aké je riešenie, ako to bude vyzerať na úrovni kliniky a potom je to škálovateľné a ide to do celého systému. Je to rýchle a bezproblémové."

 
 
 
 

Cosmebeauté

"Som rád, že som sa rozhodol migrovať s ClinicSoftware.com. Veci sa vybavujú veľmi rýchlo, mal som prípady, keď som musel pridať formuláre súhlasu s novými zákrokmi a boli pridané do hodiny, pretože pacienti čakali. Je to naozaj dobrá služba."

 
 
 

Rtwskin


"Rád by som povedal, že prvý bod, ktorý je naozaj pôsobivý, je rýchlosť, aby som bol k vám úprimný. Pretože sme používali aj iné softvéry a videli sme aj rôzne ukážky, ale v porovnaní s ClinicSoftware.com je ClinicSoftware.com veľmi rýchly, takže všetko, čo robíme, každý úkon, ktorý vykonáme v softvéri, bez ohľadu na to, či ide o dennú knihu, správu alebo čokoľvek iné, je veľmi rýchly, čo sa mi naozaj páči a myslím si, že práve to odlišuje ClinicSoftware.com od iných softvérov."

 
 

Pulse Light Clinic (Klinika Pulzného Svetla)

"V marci sme zaznamenali vysoký nárast dopytov, ale naše konzultácie tomu nezodpovedali, v momente, keď sme začali online rezervácie s ClinicSoftware.com, konzultácie išli hore. Doslova sa toľko zmenilo. Tento online rezervačný systém funguje veľmi dobre, pretože je to okamžitá online záležitosť. Funkčnosť je dokonalá, nie je čo meniť."

Spa St George's Hill (Kúpele St George's Hill)

"ClinicSoftware.com zaručene zvýši vašu ziskovosť a umožní vám mať úplnú kontrolu nad každým aspektom vašej praxe."

 

Bloom Dubai Aesthetic and Laser Clinic (Bloom Dubajská estetická a Laserová Klinika)

"Absolvoval som stretnutia s mnohými rôznymi spoločnosťami tu v Dubaji aj v Spojenom kráľovstve, ale väčšina z nich nebola ochotná prispôsobiť sa alebo urobiť nejaké zmeny, mali nastavený softvér, ktorý chceli, aby sa tak aj bral, takže ste ho museli prispôsobiť. ClinicSoftware.com boli jediní, ktorí boli ochotní prispôsobiť sa vám, vášmu spôsobu fungovania a spôsobu, akým ste chceli, aby vaša klinika fungovala, takže je to výnimočné."

 

Epilium & Skin Clinic

"Budem musieť použiť funkcie iPadu. Jednoducho prepojíme iPad priamo so systémom a klienti sa môžu podpisovať prstami. Nie je tu žiadny papier ani skenovanie, takže je to pre nás veľmi jednoduché."

 

Masáž CityLux

"Ide o zďaleka najpokročilejší klinický softvér v odvetví. Majú skvelé funkcie, ktoré sa ľahko používajú; nielen pre váš kancelársky tím, ale aj pre našich terapeutov. Máme tiež mobilnú aplikáciu, ktorá sa veľmi ľahko používa a umožňuje klientom robiť rezervácie priamo z ich telefónu."

 

Laserclinics Norway (Laserclinics Nórsko)

"Som naozaj spokojný, myslím, že je veľmi intuitívny a ľahko sa s ním pracuje, je profesionálny a uľahčuje nám prácu. Teraz môžeme pri stretnutiach jednoducho pridať všetky potrebné poznámky na jednom mieste a máme tiež možnosť urobiť si fotografie pred a po."

 

Victoria Eva

"Môj názor : skvelý program, veľmi pohodlný na používanie, oveľa jednoduchší ako iné, ktoré sme skúšali; nebudem uvádzať názvy. Softvér je flexibilný a vždy majú skvelú podporu a dokážu upraviť program podľa potrieb a požiadaviek salónu "

Takže Glam

"Dôvod, prečo sme si vybrali ClinicSoftware.com, bol ten, že sa odlišoval od ostatných. V minulosti som používal niekoľko rôznych softvérových riešení, ale mám pocit, že toto je najlepšie, pretože pokrýva všetky aspekty podnikania. Mojou obľúbenou funkciou je história. Ako majiteľ firmy je dôležité mať prehľad o všetkých problémoch počas dňa, takže možnosť vrátiť sa späť a vidieť históriu a to, čo bolo prijaté, je jednou z najlepších funkcií."

 

Bodycraft Londýn

"Nedávno som chcel spropagovať ponuku pre našich stálych klientov, a tak som im poslal ponuku s 20 % zľavou, ak si objednajú utorok a stredu. Hneď potom sme zaznamenali veľa opätovných rezervácií. Väčšinu marketingu robím prostredníctvom ClinicSoftware.com jeho marketingových riešení, ako je newsletter, sms, vernostná karta, darčekové poukážky a mnoho ďalších. Vďaka správam máme oveľa menej no-shows....Zvýšili sme predaj o 400%. Obrovské poďakovanie! "

 

Vacu Fitness Gym & Beauty Clinic

"ClinicSoftware.com je fantastický nielen preto, že je to najlepší softvér na trhu, ale aj vďaka ľuďom, ktorí v ňom pracujú. Vždy, keď sa obrátim na ClinicSoftware.com , ľudia, s ktorými hovorím, mi vždy radi pomôžu a nie je nič, čo by nedokázali urobiť. Do softvéru pridajú funkcie na mieru, ktoré sú prispôsobené výlučne pre vašu firmu. "


 

Laze Away Aesthetic Centre (Estetické Centrum Laze Away)

"Ako manažér mám najradšej reporty, pretože mi veľmi uľahčujú život. Rezervačný systém, povedal by som, že rezervačný systém je veľmi kompletný. Online rezervácia je mojou ďalšou obľúbenou funkciou, pretože veľmi pomáha klientom, ktorí nemajú predstavu o tom, kedy si chcú rezervovať stretnutie. Vďaka online rezervačnému systému si to klienti môžu skontrolovať sami, pretože online rezervačná webová stránka je otvorená 24 hodín denne, 7 dní v týždni."

 

Gemini Hair & Beauty

"ClinicSoftware.com je za rozumnú cenu a zistili sme, že je oveľa lepší ako iné služby. Predtým sme mali systém, ktorý bol veľmi slabý a zákaznícky servis bol úplne príšerný. Použili sme ClinicSoftware.com a považujeme ho za veľmi dobrý."

 

Spa Junkie - FACEGYM

"Ako v každej úspešnej firme, aj u nás klienti neustále prichádzajú a odchádzajú, rezervujú si stretnutia, menia ich termíny a rušia ich. Môže to byť veľmi bláznivé, ale ClinicSoftware.com mi pomohol zorganizovať moje stretnutia pomocou denníka. Pomohlo mi to aj pri riadení zamestnancov pomocou funkcií rotácie."

Ste pripravení na svoj vlastný úspešný príbeh? Dovoľte nám odpovedať na vaše otázky! Na tejto ceste sme s vami na každom kroku.